22 лист. 2013

"День пам`яті жертвам Голодмору та політичних репресій"

22 листопада 2013 року в ДНЗ №447 були проведені заходи присвячені до "Дня пам`яті жертвам Голодмору та політичних репресій". Діти уважно слухали розповіді педагогів про голодний час, порівняли минуле та сучасне життя. Були сумні та жаліли людей, які постраждали від голодомору.
21 лист. 2013

Ляльковий театр

21 листопада 2013 року в ДНЗ №447 приїхав ляльковий театр з виставою "Коза - дереза". Діти радісно зустрічали казкових героїв. Після вистави діти ділилися думками про побачене з батьками та педагогами.
18 жовт. 2013

Покуть 2013 в Ленінському районі

18 жовтня в Ленінському районі відбувся традиційний фестиваль фольклорно - обрядового мистецтва "Покуть". Колектив ДНЗ №447 прийняв активну участь в роботі фестивалю. Була оформлена виставка народної творчості з яскравими експонатами українського побуту, також була представлена робота вихователя Константинової В.М. на тему : "Традиції та звичаї козаків". В номінації "Мій рідний край" ДНЗ №447 зайняв 3 місце.
17 жовт. 2013

Посвята в козаченята

В ДНЗ №447 відбулося свято «Посвята в козаченята» дітей старших груп. Присутні на святі батьки раділи разом з дітьми. Нам сьогодні малюкам Весело на святі Ми майбутні козаки Нас не подолати.
2 жовт. 2013

Методичне об`єднання в ДНЗ №447 муз. керівників

2 жовтня 2013 року в ДНЗ №447 відбулося методичне об`єднання для музичних керівників дошкільних навчальних закладів Ленінського району за темою : "Компетентність музичного керівника - запорука музичної компетентності дошкільника", де розлядалися питання роботи за новими програмами в 2013-2014 н.р.
27 вер. 2013

"День дошкілля"

Наш любимый детский сад, В Нем полным - полно ребят. И они сегодня сами Выступают пред нами!!!! Мы в праздник профессиональный Всех поздравляем от души. Всех, кто "сгорает" на работе, Кого так любят малыши!!!
27 серп. 2013

Електронна реєстрація дітей до дошкільного навчального закладу

З 01.09.2013 починається електронна реєстрація до дошкільних навчальних закладів.
22 серп. 2013

Свято в дошкільному закладі!

В ДНЗ відбулося свято, присвячено Дню незалежності України та 70-й річниці визволення міста Харкова від фашистських загарбників.
1 черв. 2013

День захисту дітей в ДНЗ №447

Сонце щирим промінцем діток зустрічає і з "Днем захисту дітей" малюків вітає. Хай дзвенить усюди сміх діти хай співають і в веселім хороводі літо зустрічають.
29 трав. 2013

Випускні в ДНЗ №447

Сьогодні урочисте свято в нас, воно буває лише раз. Схвильований дуже дитячий садок - до школи своїх проводжає діток. Сяє наш зал усмішками ясними, дайте дорогу - їдуть першокласники! І батьки, і педагоги щиро нас вітають здоров`я, успіхів в навчанні нам усі бажають!