6 вер. 2016

Ляльковий спектакль для дітей

Ляльковий спектакль - це театральне дійство, в якому фізичну складову виконують ляльки, якими керують і за яких говорять актори-ляльководи.
1 вер. 2016

1 вересня відзначається свято День знань.

У нашому дошкільному закладі щороку 1 вересня відзначається свято День знань. Свою назву він отримав завдяки тому, що є першим днем осені, коли починається новий навчальний рік . День знань - це свято для всіх вихованців, їх батьків,педагогів . Завідувач закладу Ольга Михайлівна привітала дошкільнят, вихователів та батьків вихованців з цим світлим святом маленьких чомусиків, майбутніх школярів. Усміхнені, щасливі діти дарували нам атмосферу свята маленьких українців, що вже сьогодні є патріотами нашої незалежної України.
30 серп. 2016

Рухливі ігри з дітьми на свіжому повітрі

29 серп. 2016

Засідання педагогічної ради.

29.09.2016 року в ДНЗ відбулось засідання педагогічної ради. Яка проводиться в межах певного змісту. Сукупність засідання педагогічної ради, спрямо¬вана на вирішення будь-якої проблеми, об'єднаних межами одного навчального року.
27 серп. 2016

" Ми веселі літаки"

Прогулянки в дитячому садку
25 серп. 2016

Виховання культурно - гігієнічних навичків. "Як ми чергуємо"

23 серп. 2016

Святкуємо день міста

В Дошкільному навчальному закладі відбувся святковий ранок присвячений дню міста ХарковНа святі були присутні діти, батьки та педагоги. Такими словами розпочали тематичне свято "Хай в серці кожної дитини живе любов до України"
22 серп. 2016

День незалежності України

День незалежності України — державне свято України, що відзначається щорічно 24 серпня на честь прийняття Верховною радою УРСР «Акта проголошення незалежності України», що прийнято вважати датою утворення держави Україна в сучасному вигляді. В дошкільному навчальному закладі № 447 відбулось свято присвячене дню Незалежності України. На святі були присутні діти, батьки та педагоги. Такими словами розпочали тематичне свято "Хай в серці кожної дитини живе любов до України"
12 серп. 2016

"Ми любимо ЛІТО!

Сонце дарить нам тепло, щоб навколо все цвіло......
25 лип. 2016

В здоровому тілі - здоровий дух!

Важливо закаляти дитячий організм з малечку