«Віддамо цій світ дитині»

19 лют. 2015

Повага до прав людини починається із ставлення батьків до своїх дітей. У дитячому садку діти розкривають свої здібності, вчаться любити Батьківщину, себе, інших людей, розрізняють добро і зло, знайомляться з тим, що можливо, що ні. Педагоги знайомлять дітей з основами правового виховання.

19 лютого 2015 року в ДНЗ № 447 пройшли заняття, бесіди, ігри з дітьми на тему «Права дитини». Вихователі розповідали дітям про  те, як спілкуватися з іншими людьми, познайомили з основними принципами «Декларації прав людини», казками з правовою тематикою, ілюстраціями, як потрібно поводитися усадку, вдома.       Діти засвоїли багато цікавого і корисного для себе.