Екскурсія в екопарке

22 трав. 2014
21 травня 2014 року діти ДНЗ № 447 разом з педагогами та батьками подорожували на автобусі до екопарку О.Фельдмана.

Всі присутні були у захваті від чудової краси, яку побачили: різноманітні скульптури, манекени, квіти. З увагою розглядали мешканців зоопарку: тварин та птахів, їх зовнішній вигляд, поведінку.

Особливо сподобалися малюкам дитинчата  мавпи, лами, кенгуру, дикої корови. Пощастило побачити як  співробітник екопарку годував маленького макака за кличкою Катруся.

Дошкільнята з радістю фотографувалися на згадку про цікаву мандрівку.. педагоги розповіли дітям про те, що потрібно піклуватися про все, що знаходиться навколо, берегти мешканців живої природи.