«Передай спортивну естафету»

30 січ. 2024
У січні 2024 року проводився спортивний челендж.

Найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.Вже стало гарною традицією  в Холодногірському районі проведення різних заходів присвячених спорту. Метою проведення заходів було заохочення дітей до здорового способу життя до спорту, збереження та зміцнення здоров’я. Незважаючи на те, що заходи пройшли дистанційно, наші діти разом з батьками залюбки приймали в них активну участь.  У Січні 2024 року проводиться челендж «Передай спортивну естафету». До участі у заході долучилися наші діти разом з батьками. Вихователі провели онлайн-заняття: «Здоровим бути – зі спортом дружити», «Спорт – сила, краса, здоров’я» та фізкультхвилинки. Веселими та задоволеними залишилися всі учасники цих заходів.  Ми ще раз переконалися, що в нашому районі працюють і навчаються креативні, сильні, спритні і сміливі вихователі та діти. Тож бажаємо всім нам перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми мережами.