ЧАС ВІДКРИТТІВ ТА ПІЗНАННЯ!

6 січ. 2024
У прифронтовому Харкові з січня відкриють метросад. Групи для дітей старшого дошкільного віку працюватимуть на п'яти станціях метрополітену.

6 січня 2024 року розпочався освітній процес в метросадочку на станції метро "Університет".  наші вихованці також долучились до занять, які розпочалися цікаво і весело, навіть у такий тривожний час. Іх зустріли казкові персонажі й провели в часрівну подорож до країни знань. А ще діти взяли із собою чудовий настрій від знайомства з новими друзями і спілкування з ровесниками!
 Навчання у метро у групах для дітей старшого дошкільного віку із короткостроковим перебуванням. «Дитячий садок працюватиме на ст. м. «Університет», «Перемога», «Академіка Павлова», «Метробудівників» і «Тракторний завод»