"Природничо-екологічна освіта дошкільників: сучасні підходи".

13 лют. 2024
У ЗДО успішно проведений інтерактивний семінар-практикум он-лайн

13 лютого 2024 року у ЗДО он-лайн успішно проведений інтерактивний семінар-практикум з проблеми "Природничо-екологічна освіта дошкільників: сучасні підходи".

Мета семінару-практикуму: поглиблювати теоретичні знання та практичні навички педагогів з організації освітнього процесу з дошкільниками за освітнім напрямом «Дитина в природному довкіллі», формування навичок, орієнтованих на сталий розвиток.

План роботи 1. Інтегрований та діяльністний підходи до природничо-екологічної освіти дошкільників.

1.1. Модель природничо-екологічної компетентності дітей відповідно до БКДО та освітньої програми: - раннього віку (вихователь Сердюк І.О.) - молодшого дошкільного віку (вихователь Яковлєва О.А.) - середнього дошкільного віку (вихователь Яковлєва О.А) - старшого дошкільного віку (вихователь Нехаєнко Л.Г.)

1.2. Сучасні форми організації природничо-екологічної освіти дошкільників.

1.3. Вимоги до організації і проведення природничо-екологічних занять.

1.4. Навички для сталого способу життя та їх вплив на розвиток дитини в умовах сьогодення. Презентація з обговоренням у «загальному колі».

1.5. Використання інноваційних методів і технологій природничо-екологічної освіти дошкільників. «Банк ідей», вихователь-методист

2. Екологічна освіта дошкільників за кордоном.

3.  Практична частина. Створення картотеки дидактичних матеріалів для формування природничо-екологічної компетентності дітей різних вікових категорій.