Свято Водохреща

19 січ. 2023

До відзначення цього величного свята долучились педагогічні працівники, вихованці та батьки.  Педагогічні працівники розповідали діткам он-лайн про історію виникнення Водохреща, про символи  цього свята.  Головним дійством вечора було щедрування.  Всі присутні у захваті розповідали, як вони провели новорічні свята у колі своєї сім’ї. Як співається в коляді: «А той третій празник – Святе Водохреща». Хрещення Господнє — третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке в народі має назву Йордан, або Водохреща.

У церквах святять воду, в прорубах – лід. Після недовгої відправи священик занурює в ополонку хреста, а в цей час наши батьки та діти занурювались у воду. Після проведеного заходу, усі присутні відчули великий приплив позитиву та хороших емоцій на весь наступний рік!