Запрошуємо до участі у конкурсі щедрівок!

4 січ. 2023
Наших любих вихованців та їх батьків

Положення

про організацію та проведення районного етапу міського відео-конкурсу Новорічних щедрівок

1. Строк проведення заходу:

початок: 03.01.2023 року;

закінчення: 12.01.2023 року.

2. Місце проведення заходу:

м. Харків

3. Учасники заходу:

сім’ї з дітьми, які перебувають в місті Харкові

4.План проведення заходу:

4.1. проводиться з метою популяризації та пропагування українських сімейних традицій, виховання любові до цінностей родини, розвитку творчого мистецтва серед дітей та надання їм можливості реалізації власних здібностей. В умовах воєнного стану ми, на жаль, не можемо повноцінно дотримуватися всіх наших звичаїв та обрядів, проте збережемо славетні традиції, продемонструємо єдність, незламність, міць і красу українського народу.

Протягом січня на нашому каналі “Харків надихає” та у Facebook-спільноті будемо розміщувати найцікавіші історії про звичаї та традиції харківських родин.

4.2. Відео матеріали протягом січня на електронну адресу [email protected] та хештегом  #традиції_харківських_родин.

4.3. Кращі з надісланих  відео робіт будуть опубліковані на сторінках соціальних медіа Управління у справах сім’ї та молоді 12-13.01.2023.