„Люби і знай свій рідний край”

3 черв. 2022

Прийшло довгоочікуване літо, а з ним і багато проблем, які пов’язані з відпочинком. Будемо дуже раді за вас, якщо ви вирішили організувати свій відпочинок на природі разом з дитиною. Це прекрасна можливість, побути з ним на одинці, подивитися на нього другими очима, порадіти тому, як багато він знає і вміє. Крім того, спілкування з природою допоможе Вам наповнити серце і розум дитини цінними каплями знань про чудове природне середовище, навчити цінити і любити його.

Ви зможете відкрити дитині світ природи і себе в цьому світі. Запрошуємо Вас прийняти участь в реалізації програми літнього відпочинку з дітьми „Люби і знай свій рідний край”, який представлений наступними проектами:

„Запам’ятай день спілкування з природою”,

„Щоб любити природу, потрібно її знати”,

„Живий світ природи в місті і дитина”,

„Зелений ліс”,

„Візьми під захист”,