Маленькі помічники

24 трав. 2022
Екологіне вихованні дошкільнят

Заняття розраховане на дітей старшого дошкільного віку.

Це заняття знайомить дітей із працею городника.

Сприяє вихованню працьовитості та поважного ставлення до людей праці.

Процес екологічного виховання передбачає формування засад екологічної культури, складовими частинами якої є екологічні знання й уявлення, почуття й переживання, обумовлені взаємодією з природою та екологічно доцільна поведінка. Базою та головною складовою екологічної культури є екологічна свідомість, основою якої, в свою чергу, є екологічні знання й уявлення. Екологічна культура впливає на формування екологічної вихованості, яка є результатом екологічного виховання.Враховуючи, що в дошкільному віці починають закладатися основи для вирішення їх і дитячий садок є першою ланкою в системі освіти, ці завдання слід сприймати і як завдання дитячого садка, а реалізація їх повинна здійснюватися з урахуванням віку і можливостей дітей:

• · Розвиток естетичного відчуття світу природи;
  • · Суб'єктивізація відносин зі світом природи;
  • · Засвоєння дітьми елементів екологічної культури;
  • · Формування постійної потреби зміцнювати власне здоров'я;
  • · Засвоєння дітьми перлин народної мудрості про дбайливе ставлення до довкілля;
  • · Виховання справжньої любові до природи, бажання спілкуватися про рослини і тварини, негативного ставлення до їх знищення;
  • · Стимулювання допитливості та зацікавленості у пізнанні природи;
  • · Формування навичок культурної поведінки у довкіллі