Тренувальна евакуація в ЗДО № 447

21 трав. 2021
"Надзвичайна ситуація"

Тренувальна евакуація в ЗДО № 447
З метою покращення профілактичної роботи з безпеки життєдіяльності 21.05.2021 у дитячому садку було організовано і проведено відпрацювання практичних дій евакуації учасників освітнього процесу на випадок надзвичайної ситуації.

10:00 - початок проведення відпрацювання евакуації учасників освітнього процесу. Евакуація проводилась згідно схем, які знаходяться на кожному поверсі. Шляхи евакуації з приміщень і коридорів не перехрещувались, використовувались пожежні сходи.

Після отримання сигналу про евакуацію вихователі у найкоротший строк вивели дітей найбезпечнішими евакуаційними шляхами з будівлі, ретельно перевіривши приміщення, щоб унеможливити перебування дітей у небезпечних умовах.

Проведено звірку фактично евакуйованих вихованців із списком присутніх у закладі освіти, а також наявних в закладі працівників. Вихователі чітко інформували голову комісії з питань надзвичайних ситуацій про результати евакуації вихователів з будинку.
Зустріч проводилась  на подвір'я закладу дошкільної освіти