Руху правила єдині – поважати їх повинні

10 лист. 2020

План заходів по підготовці до Тижня безпеки дорожнього руху в ЗДО № 447

з 09 листопада по 13 листопада 2020 року

1

Видати наказ про проведення «Тижня безпеки дорожнього руху»

06.11.20

2

Включити в порядок денний наради при завідувачу питання про дотримання вимог законодавства про дорожній рух

11.11.20

3

Проведення круглого столу з педагогічними працівниками «Форми, прийоми і методи ознайомлення дітей дошкільного віку з правилами дорожнього руху»

10.11.20

4

Провести інструктаж з педагогічним та технічним персоналом щодо знань з ПДР

09.11.20

5

Ознайомити батьків, працівників ЗДО з загальнонаціональною акцією «Здай кров - врятуй життя» зі здачі крові для використання в лікуванні постраждалих у дорожньо-транспортних пригодах.

Завідувач Вихователі

6

Підготувати план заходів, які мають бути проведені під час «Тижня безпеки дорожнього руху»

До 09.11.20