Консультація для батьків

11 черв. 2019
Цікаві та веселі речи для малечи.

Літо у розпалі й можна можна робити стільки цікавих і веселих речей: їсти морозиво, купатись у річці, гасати на велосипеді цілий день, гуляти з друзями з ранку до вечора.

А можна придумати ще безліч класних розваг разом з мамою і татом. І якщо мама з татом прочитають цю статтю, то можете бути впевненими, що їхні діти не будуть мати влітку часу навіть вгору глянути: адже скільки всього можна за три місяці спробувати, керуючись незвичайними порадами, наведеними нижче.

1. Музична стіна

Музична стіна з усякими "гримілками" та "шумілками". Це можуть бути старі кришки, каструлі, бляшані банки, ложки і будь-які предмети, за допомогою яких можна видавати звуки.

2. Стіна з водою

За допомогою всіляких ємностей і шлангів споруджується стіна,по якій можна буде пустити воду, щоб вона проходила через усі перешкоди.

3.Кухня на вулиці

Багато хто, напевно, вже призабув, як у дитинстві пекли пироги із землі і робили салати з листя і квітів. Зробіть в селі / на дачі для своїх дітей у дворі невелику кухню, і вони самі придумають чим пригостити вас на обід)

4.Ігри з природніми матеріалами

Завжди на ігровому майданчику стануть в нагоді гілки, пеньочки і всякі палиці. За допомогою всього цього можна створити і місто з мостами, і стіл зі стільцями і багато-багато всього іншого.