16 трав. 2019
Вишиванка– національна святиня, що символізує духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію.

Щорічно третього четверга травня місяця українці відзначають День вишиванки.

І в нашому садку відсвяткували «День вишиванки». Було організовано та проведено цікаве дійство за участю дітей  нашого закладу. Також лунали українські пісні, вірші, таночки. Свято продовжилось на території закладу, де діти водили хороводи та гаївки.

Вишиванка – для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це - символ приналежності до роду та нації, а у наш час ще й один із символів, за яким вирізняється наш народ у багатомірному, багатовбраному глобалізованому світі. Яскраві кольори, фантастичні візерунки-символи, багатство фантазії майстрів – усе це і є вишиванка.