«Давайте будемо ввічливі»

31 січ. 2019
Театралізована діяльність

Театр — це гра. Перевтілюючись у різних персонажів, приміряючи на себе різні ролі, діти розкривають ті чи ті риси своєї особистості, вчаться жити. Саме тому особливого значення в дошкільному навчальному закладі набуває театральна діяльність. Вона реалізується у двох основних напрямах: ознайомлення з театром театрально-ігрова діяльність.

Театр – один з самих демократичних видів мистецтва для дітей, він дозволяє вирішити безліч актуальних проблем сучасної педагогіки і психології, пов’язані з художньою освітою та вихованням дітей;

-формуванням естетичного смаку;

-моральним вихованням;

-розвитком комунікативних якостей особистості;

-вихованням волі, розвитком пам’яті, уяви, ініціативності, фантазії, мови (діалогу і монологу);

-створенням позитивного емоційного настрою, зняттям напруження, вирішенням конфліктних ситуацій через гру.