Відбулося засідання методичного об'єднання практичних психологів ДНЗ району за темою "Забезпечення психолого-педагогічних умов адаптації дітей до ДНЗ"

3 груд. 2015

3 грудня 2015 року на базі ДНЗ № 447 відбулося засідання методичного об'єднання практичних психологів ДНЗ району за темою "Забезпечення психолого-педагогічних умов адаптації дітей до ДНЗ". З метою підвищення професійної компетентності практичних психологів. З питань організації психологічного супроводу адаптації новоприбулих дітей до умов дошкільного навчального закладу.

Ульянченко О.О., практичний психолог ДНЗ № 447 презентувала присутнім власний досвід роботи, показала відкрите заняття з дітьми 4-го року життя "Зайчик-заїнько". Також Чернікіною О.П., практичним психологом ДНЗ № 320 було проведено презентацію ігор, що полегшують адаптацію дітей до умов ДНЗ.