6 груд. 2022

День Збройних сил України

Цього року дуже важливо подякувати тим, хто щодня захищає нашу рідну землю від ворогів.
2 груд. 2022

“БЕЗПЕКА ДІТЕЙ ВЗИМКУ"

Тематичні заняття з дітьми
30 лист. 2022

Казкотерапія

Терапевтична казка під час війни "Герої також плачуть"
23 лист. 2022

Психологічна техніка "Мій власний супергерой"

Війна привносить у життя багато змін, невизначеності та непередбачуваних обставин. Типовою реакцію на це є тривога. Вона характерна і для батьків, і для дітей. Тривала ситуація невизначеності переростає у нав’язливий тривожний стан, що порушує функціонування, здатність до усвідомлення та оцінювання реальності, наслідком якої є зниження якості життя.
21 лист. 2022

«Я маленький українець і цим пишаюсь»

До Дня Гідності та Свободи були проведені нашими педагогами тематичні заняття з патріотичного спрямування
18 лист. 2022

Спорт – це життя!

Світом рухає конкуренція, а спорт – одна з вищих її форм. І це так само природньо як і життя навколо, адже дух змагань закладений у нас самою природою.
16 лист. 2022

Нейропсихологічна гра "Спробуй повтори"

Психологічна підтримка дітей в умовах воєнного стану
11 лист. 2022

"Роль гри в житті дитини"

Практичним психологом була проведена онлайн-консультація для батьків.
9 лист. 2022

Педагогічні працівники написали Всеукраїнський диктант Національної єдності
3 лист. 2022

Онлайн-консультація для батьків. "Розвиток емоційно-вольвої сфери дошкільника"

Практичним психологом була проведена онлайн-консультація за тематикою "Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника". Приділялась увага таким питанням, як: вікові особливості розвитку волі; Середовище й умови, які сприяють формуванню свідомої волі в дитини.