Осінь

 Навчайте дітей не рвати гриби та незнайомі рослини, ягоди (вони можуть бути отруйними і становлять небезпеку для наших малюків. Радимо і самим бути обережними із вживанням грибів!)
 Не дозволяйте дітям вживати в їжу гриби (вони є небезпечними для дитячого організму, оскільки не здатні перетравитись).
 Осінній період багатий на фрукти та овочі. Стежте, щоб діти вживали тільки миті овочі та фрукти і частіше мили руки самі.

Після літнього відпочинку діти прийшли до дитячого садка:
 Батьки та інші особи, яким доручили привести дитину до дитячого садка, повинні віддати дитину тільки вихователеві.
 Батьки мають заздалегідь попередити вихователя відносно тих осіб, яким вони довірили забирати дитину з дитячого садка.
 Заборонено віддавати дитину особам, меншим від 16 років, та особам у стані алкогольного сп'яніння.
 У разі не відвідання дитячого садка батьки повинні попередити вихователя за день раніше.
 Після хвороби чи відсутності дитини про прихід дитини до садка попереджати вихователя за день раніше, мати при собі довідку про стан здоров'я дитини.

Особиста безпека дитини:
 Не залишайте дітей дошкільного віку самих удома, навіть на короткий час.
 Не дозволяйте відчиняти двері незнайомцям, навіть одягненим у міліцейську форму.
 Навчайте за потреби користуватися телефоном для виклику служб:
Пам'ятайте, що проїжджа частина є одним
з головних місць травмування дітей!

Увага: вогонь!
Щоб уникнути пожежі, потрібно дотримувати правил пожежної безпеки:
 Зберігайте сірники в місцях, недоступних дітям.
 Не дозволяйте дітям розводити багаття.
 Не дозволяйте самостійно вмикати електроприлади, використовуйте «безпечні розетки».
 Не дозволяйте самостійно вмикати газові прилади, пояснюйте дітям небезпеку, яку вони несуть.
 Не допускайте перегляд телепередач, користування комп'ютером за відсутності дорослих.
 Не залишайте менших дітей без нагляду, особливо біля пожеженебезпечних джерел.
 Не вмикайте електроприлади з пошкодженим дротом чи струмоприймачем.
 Не нагрівайте лаки або фарби на відкритому вогні.
 Не захаращуйте шляхи евакуації.
 Не зберігайте на балконі легкозаймисті речовини.
 Не сушіть речі над газовою плитою.
 Не влаштовуйте піротехнічні заходи з балкону та поруч з будинком.
 Навчайте свою дитину користуватись вогнем та дотримуйте правил пожежної безпеки.