Навчальний процес

Перелік програм,
інваріантної та варіативної складової БК дошкільної освіти (2012), відповідно до яких здійснюється освітній процес у КЗ «ДНЗ № 447» у 2017 - 2018 навчальному році

Назва

Мова видання

Видавництво

Рік видання

1.

Базовий компонент

дошкільної освіти

(нова редакція)

Наук. керівник

Богуш А.М.

Світоч

2.

Освітня програма для дітей від двох до семи років «Дитина»

Наук. керівник

Огнев’юк В.О.

Київський університет

ім.Бориса Грінченка

Парціальні програми

3.

«Про себе треба знати,про себе треба дбати»

Любов Лохвицька

Тетяна Андрющенко

Мандрівець

4.

«Україна – моя Батьківщина», програма національно – патріотичного виховання дітей дошкільного віку

Наук. ред.

О.Д. Рейпольської

Парці-альна

Середній - старший

«Мандрівець», 2016

Наші педагоги працюють за освітньою програмою для дітей від двох до семи років "Дитина".
Навчальний матеріал та освітні технології підбираються з урахуванням унікальності кожної дитини.
В нашому дошкільному закладі створюються умови для розвитку особистості через задоволення її базових потреб відповідно до соціокультурних норм.
  Постійно створюється та оновлюється якісне розвивальне середовище, що забезпечує впровадження нових  технологій в освітньо- виховний процес.
Створюються умови для збереження психофізичного здоров’я дітей через різноманітні форми рухової активності.
 Ведеться робота з удосконалення  і збагачення зв’язного мовлення дошкільників під час проведення різноманітних заходів з урахуванням унікальності кожної дитини.
Впроваджуються  власні напрацювання педагогів в роботу дошкільного закладу.