12 жовт. 2017

Посвята в козаченяток

Педагоги ДНЗ № 447 прагнуть виховати маленьких громадян патріотами України, тому так важливо плекати в них почуття любові до свого народу, його культури, до рідної землі.
9 жовт. 2017

Осінній ярмарок

Руками батьків, дітей та вихователів було виготовлено багато різноманітних виробів з природнього матеріалу
27 вер. 2017

27 вересня - День дошкілля!

Бути вихователем – високе покликання і глибока повага. Від мудрості вихователя, його терпіння і уваги до внутрішнього світу дитини залежить щасливе дитинство і подальша доля кожної дитини. Я вітаю зi святом своїх колег, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Впевнена, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для дітей у дитячому садку в день радості та щастя!
26 вер. 2017

Вироби з природного матеріалу

"Дари осені"
19 вер. 2017

Розвага для дітей

«Подорож по казках Корнія Чуковського»
12 вер. 2017

Бесіди з дітьми

"Знай свої права , дитино!"
7 вер. 2017

Розвивальне заняття з елементами казко терапії

"Чарівний світ казки"
5 вер. 2017

Секційні засідання РМО музичних керівників ДНЗ

Мета засідання: Підвищення ефективності професійної діяльності педагога.
1 вер. 2017

Розвага для дітей

1-го вересня в садочку проведено тематичний день на тему: "Хай в серці кожної дитини живе любов до України!"
31 серп. 2017

Засідання педагогічної ради

"Якісна освіта - запорука успішної самореалізації особистості"