Освіта для кожного. Школа для всіх.

"ОСВІТА ДЛЯ КОЖНОГО. ШКОЛА ДЛЯ ВСІХ"

05.02.2022 відбувся науково-практичний семінар "Педагогічна підтримка інтелектуально здібних і обдарованих дітей дошкільного віку: теорія і практика"

В заході прийняли  участь представники НДІ експериментальної дидактики Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди, Департаменту освіти Харківської міської ради, ДУ "Інститут охорони здоров'я дітей та підлітків Національної  академії медичних наук"

Педагоги нашого закладу, який став майданчиком для впровадження науково-педагогічного проєкту "Інтелект України" брали участь у семінарі з метою обговорення шляхів реалізації завдань освітнього хабу "Освіта для кожного. Школа для всіх" і отримали методичні та практичні рекомендації щодо реалізаціїнауково-педагогічного проєкту "Інтелект України в ЗДО