Міжнародний день миру

Дата проведення

Учасники заходу

08.10-08.20

Оголошення теми дня «Міжнародний день миру». Ранкова гімнастика у поєднанні із фізкультурно-музичною композицією «Я хочу миру!»

Вихователі всіх вікових  груп

09.00-09.30

Інтегроване заняття «Хай буде мир!»

Мета: пояснити дітям, чому мир в Україні та у світі - це важливо; розкрити значення слів «мир», «миротворець», «патріот»; виховувати любов до Батьківщини, повагу до людей різних національностей, прагнення берегти мир.

(старші групи)

09.30-10.00

Інтегроване заняття «Ми за мир!»

Мета: пояснити дітям, чому мир - це важливо; розкрити значення слова «мир»; вчити дітей домовлятися та миритися, уникати конфліктів і мирно розв'язувати їх; розвивати критичне мислення дітей: «Якщо мир - це добре, то що погано?» (сварка, бійка, війна); виховувати доброзичливе ставлення одне до одного, бажання робити добрі вчинки та жити в мирі.

(середні групи)

Протягом дня

Бесіди про мир та стосунки між людьми; мовленнєва вправа «Щоб був мир, необхідно...»; вивчення мирилок; створення асоціативної карти «Мир»; читання тематичних дитячих творів; різні види ігор; загадування бажань; малювання «Голуб миру»  тощо.

Під час денної прогулянки

Конкурс малюнків на асфальті «Я малюю МИР»

Вихователі старших груп

Флешмоб  «Ми за МИР»