Розвага для дітей

5 бер. 2020
Так з 03 по 6 березня 2020 року у всіх дошкільних групах закладу пройшло святкування «8 Березня». Дітки разом із педагогами дитячого навчального закладу вітали своїх мам, бабусь зі святом весни.

У двері вже постукала весна, принісши з собою перше весняне свято, свято ніжності, чарівності й краси. Весна і мати — вони так схожі між собою, бо обидві дають життя: весна — землі, а мати — дитині.

Чарівне слово «мама». Промовиш — і відразу світліє душа, стає тепло і затишно, ніби обняла вона тебе теплими долонями і зігріла щирим поглядом. Найрідніша у світі людина, найвідданіша, найкраща. Вона, як те сонечко, всіх зігріває, для всіх світить і нічого не вимагає в обмін.

Тому й блищали на очах мам і бабусь світлі сльози вдячності, коли з дитячих вуст линула прониклива молитва за мамину щасливу долю до Богородиці, коли дзвінкими дитячими голосами лилась щира вдячність за кожну дрібничку, яку заради своїх дітей щодня роблять їх матусі.

Свято стало дійсно неймовірним зізнанням дітей в любові до матерів. І всі, хто в цей день находився в залі відчули доброту дитячих сердець, побачили в своїх дітях іскорку великої любові до себе.