17 трав. 2018
Щорічно третього четверга травня місяця українці відзначають День вишиванки.

Напевне  нема  в  Україні  дому, де  б  не  було  вишиваного  рушника, чи  серветки, чи  сорочки. Ці  дорогі  серцю  речі  передаються  дітям, онукам, правнукам, із  покоління  в  покоління.

Найкращим  оберегом  була  вишита  сорочка, бо  вона  захищала  не  тільки  тіло  від  хвороб, але  й  душу  від  злих  духів. Традиційно  в  Україні  сорочку  вишивала  мати  для  сина  чи  для  доньки, вкладаючи  в  свою  працю  любов  і  надії, щоб  ішли  діти  у  дорогу  життя  сміливими  і  сильними, справжніми  українцями. І кожен колір на вишиванці має якесь своє значення.

Щорічно третього четверга травня місяця українці відзначають День вишиванки. І вже стало традицією у ДНЗ  проводити свято в День вишиванки.   Дошкільнята разом з працівниками закладу, в  барвистих вишиванках зібралися в залі на свято, де діти вшановували український оберіг, поглиблювали свої знання про історію вишиванки. Також лунали українські пісні, вірші, таночки. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.