«Політ сови»

24 жовт. 2017
Рухливі ігри з дітьми на свіжому повітрі

Любі батьки, а ВИ граєте з дітьми?

«Політ сови».

Дуже динамічна гра для дітей різного віку. Кількість учасників не обмежена. Дайте хлопцям завдання – вибрати місце, де буде дупло сови, і ведучого, який буде виконувати роль нічного птаха. Сова ховається в своєму затишному гніздечку і вимовляє слово «день». Учасники гри починають « літати», розмахуючи руками, немов крилами. Ведучий несподівано каже: «Ніч». У цей момент діти повинні завмерти в тій позі, в якій вони «літали». Сова покидає дупло і важливо походжає між ними. Головне правило – не ворушитися! Хто його не дотримується, того сова забирає з собою. Як тільки вона ховається з видобутком і вимовляє слово «день», учасники гри знову починають «літати». Скільки « виходів » буде у сови, вирішуйте самі. Можна грати до тих пір, поки в дуплі не опиниться, наприклад, п’ять учасників. Не забувайте, що діти швидко втомлюються від одноманітності. Як тільки обумовлену кількість спійманих совою пташок буде в гнізді, вибирайте іншого ведучого і починайте гру заново .