Розвага для дітей та батьків "Мій рідний край"

26 черв. 2018
Усі проведені заходи були спрямовані на зміцнення любові до рідного міста, гордості за його велику і самобутню історію, за його трудолюбивих і талановитих людей.

Головна мета цих заходів – пробудити в дитячих серцях любов до рідного краю, країни з її багатою та різноманітною природою, обрядами та звичаями.
Безперечно, комплексний підхід до громадянського виховання дошкільнят дає позитивні результати – діти виявляють любов та повагу до родини, вчаться поводитися з людьми відповідно до їхнього віку, знайомляться з особливостями української культури, отримують початкове уявлення про свої права і обов’язки та багато іншого.
Рідна домівка, мала батьківщина, отчий край, велика Україна – завдяки усвідомленню цих понять формуються основи національної свідомості дитини.