Наші традиції та досягнення

В затишному Холодногірському районі, потопаючи в зелені дерев та яскравості барвистих квітів, серед великих будинків на вулиці Волонтерській, 75 є чарівна країна дитинства. Виникла ця країна 4 листопада 1982 року. Вже багато років ЗДО № 447 у своєму мікрорайоні має заслужений авторитет. Батьки прагнуть, щоб їхні діти відвідували саме цей садок, а самі маленькі господарі затишного дитячого царства залюбки приходять сюди щодня.

Працівники садка дбають про те, щоб малюкам було затишно і весело, створюють умови для загартування дітей, зміцнення їх здоров’я.

В 2006 році ЗДО вступив до Всеукраїнської мережі «Шкіл сприяння здоров’ю». Здорова дитяча енергія потребує виходу, тому педагоги намагаються спрямувати її в потрібне річище. Дітям надається можливість брати участь у різноманітних видах творчої діяльності.

В кожній групі обладнані музично-театральні осередки для реалізації дитячої творчості, де «живуть» музичні інструменти, казкові герої, які розвивають естетичні почуття, кожен може уявити себе артистом.

Загально - культурну компетентність людини неможливо сформувати без духовних надбань свого народу. Тому педагоги ЗДО № 447 прагнуть впродовж перебування дітей в садочку ознайомити їх з побутом українського народу як на минулому, так і на сучасному етапі, з народними іграшками, одягом, предметами побуту. Головне – це навчити дитину любити свою родину, своє місто, свою Батьківщину; формування високих моральних переконань через відродження багатої скарбниці народної творчості.

Особливу увагу приділяють педагоги розвитку пізнавальної активності малят, яка забезпечує формування самостійного мислення, здатності засвоювати знання та використовувати їх в нестандартних ситуаціях. Під керівництвом вихователя-методиста педагогічні працівники використовують сучасні наукові досягнення, новітні технології, зокрема ТРВЗ-технологію, постійно підвищують педагогічну майстерність. На базі ЗДО постійно проводяться практичні заняття для слухачів курсів підвищення кваліфікації при КВНЗ "ХАНО", методичні об’єднання для вихователів та музичних керівників ЗДО Холодногірського району. Кваліфіковані вихователі передають свій багатий досвід молодим спеціалістам, перебувають в постійному пошуку шляхів оновлення, вдосконалення педагогічного процесу, адже одне з головних завдань – формування життєвої компетентності дітей, що забезпечує успішне навчання в школі.

Керує закладом досвідчений педагог Сідаченко Ольга Михайлівна, яка має високий рівень професійної майстерності, активно, творчо, з використанням різних інновацій підходить до створення оптимальних умов для роботи колективу дошкільного закладу та виховання дітей. В роботі з колективом завідувач ставить за мету підготувати педагогічних працівників до освоєння нових технологій, допомагає у подоланні психологічного бар’єру сприйняття і впровадження інновацій, направляє колектив для рішення сучасних завдань освіти.

Заклад дошкільної освіти № 447 протягом останніх років, приймаючи участь в оглядах – конкурсах з підготовки закладів освіти до нового навчального року, займає призові місця у своєму районі.

Справа вихователя – знаходити адекватні засоби впливу на вихованців, які сприяли б пробудженню в дітях любові, доброзичливості, милосердя.

Графік прийому громадян: Вівторок 10.00 – 12.00....Четвер 14.00 - 16.00.

E – mail: [email protected]