Посвята в козачата.

12 жовт. 2021
Заходи до Дня захисників Вітчизни, Дня козацтва

На виконання Листа МОН України від 19.09.2017 № 1/9-505 «Про відзначення Дня захисників Вітчизни» у період з 12 по 14 жовтня 2021 року у ЗДО проводиться ряд заходів, мета яких: поглибити знання дошкільників про Україну, її народ та армію, яка зробила значний внесок у боротьбу за незалежність України, мала вагомий вплив на формування національної самосвідомості українського народу; активізувати пізнавальний інтерес дітей до воєнної історії України та її героїв, козацтва; актуалізувати ідею необхідності захищати суверенітет і територіальну цілісність України як головних передумов незалежності держави; виховувати у дітей почуття особистої відповідальності та готовність до захисту своєї землі; розвивати фізичні якості і різні види вмінь та навичок, які мають стати фундаментом у формуванні громадянської та національної свідомості дошкільників, почуття патріотизму.