Розвага для дітей

12 бер. 2021
Весела Масляна

Останній тиждень перед Великим (Великоднім) постом в Україні називають Масляною. Масляна розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів.

Саме завдяки таким святам педагоги нашого ЗДО навчають дітей берегти та шанувати народні звичаї, традиції, що з покоління в покоління передаються нашими предками; прославляти свій рідний край та з любов’ю відноситися до всього прекрасного, що нас оточує.

Вже стало традицією в ЗДО проводити кожного року свято Масляної. Не став виключенням і цей рік. Сьогодні в садочку пройшло свято Масляної.

Ніби й дійсно відступила крижана зима від закладу. Увесь дружний педагогічний колектив та здобувачі освіти вийшли на подвір’я дитячого садка. Свято текло дзвінкою весняною річкою, веселилося і сміялося. Не можна було встояти на місці від пісень та іскристого таночка. Діти розповідали про традиції та обряди на Масляну, читали вірші, співали пісні про весну, водили хороводи. Під час виступу діти проявили себе дуже яскраво та артистично.