Розвага для дітей

Стрітення в ЗДО

Стрітення

Розвага для дошкільнят

Мета. Закріпити уявлення про традиції українського народу. Відроджувати календарно-обрядові звичаї на­шого народу. Розширювати світогляд дітей. Вчити дошкільників слухати та співати українські народні пісні, веснянки. Формувати навички виразного читання віршів, основи акторської майстерності. Створювати гарний веселий настрій. Розвивати фантазію та уяву, музично-ритмічний слух, творчі здібності через засоби хореографії та музики. Виховувати любов до народних звичаїв, почуття гордості за свій рід, за свою націю, любов до прекрасного: поезії, музики, пластики, природи.

Попередня робота. Ознайомлення дітей зі звичаями на свято Стрітення. Розучування пісень, танців, хороводів,ігор, віршів. Бесіди про святкування та правдивість прикмет пов'язаних з цим днем.

Обладнання. Костюми для героїв свята, свічки, рушники, керамічні вироби, жайворонки, атрибути до ігор.