Всесвітній день дитини.

20 лист. 2020
«Дитинства яскраві кольори»

Це день світового братерства і взаєморозуміння між дітьми та заради дітей. Він присвячений діяльності, спрямованій на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Призначення цього дня — зміцнити солідарність і співпрацю між націями.

Розкажіть дітям про важливість порозуміння між людьми, вміння поступатися заради іншого, спілкуватися, діяти разом, підтримувати та допомагати один одному. Поговоріть з малятами про те, що подарунком іншій людині може стати посмішка, тепле слово, вчасно зібрані іграшки, і не обов’язково чекати свята, щоб зробити такий подарунок.

Робота з дітьми впродовж дня

• Бесіда “Ми різні, ми схожі”.
  • Пантоміма “Розкажи без слів”.
  • Перегляд мультфільму “Просто так” та бесіда про подарунки: що може бути подарунком; який подарунок найкращий та найприємніший; як варто і як не варто вручати подарунки.
  • Образотворча діяльність “Подарунок другові”
  • Бесіда “Що таке права і що таке обов’язки”.
  • Гра-розмірковування “Які права та які обов’язки мають діти”.
  • Вправа-побажання “Коло радісних слів”: малята говорять одне одному щось приємне та радісне.
  • Образотворча діяльність “Листівка за океан”: діти малюють листівку другу, який живе у далекій країні, щоб розповісти про Україну.
  • Веселий хоровод друзів.

«Дитинства яскраві кольори»

Захист дитинства у цілому світі
Це—місія честі, любові, добра.
Заради майбутнього треба нам жити.
Прекрасне і вічне нехай не вмера.