Шановні батьки обережно з вогнем!

16 лист. 2020
Не залишайте дітей без нагляду!

Шановні громадяни!

Як свідчить статистика, щороку в зимовий період різко зростає кількість надзвичайних ситуацій, зокрема пожеж, з причин необережного поводження громадян з вогнем, порушення правил пожежної безпеки. У цей період розпочнеться інтенсивне використання усіх можливих обігрівальних приладів і можливість виникнення небезпеки для життя людини набирає загрозливих масштабів. Протягом 2020 року на території Харківщини виникло понад 1500 пожеж у житловому секторі, на яких загинуло 81 людина, серед котрих 1 дитина, травмовано 53 людини з них 4 дітей.!  Окрім того похолодання таїть в собі безліч інших небезпек. (Приклади пожеж і небезпек по району).

Не можна нехтувати правилами безпеки життєдіяльності, зокрема пожежної, виробничої, особистої безпеки, не думати, що зі мною цього не станеться і мене це не торкнеться. Покиньте ці хибні думки. Стихія робить свою “чорну” справу ніколи не питаючи дозволу!

Холодногірський РВ у м. Харкові  ГУ ДСНС України у Харківській області звертається до громадян з проханням бути уважними при користуванні електронагрівальними приладами та пічним опаленням, газовим обладнанням. Слідкуйте за їх справністю та не залишайте без нагляду. Пам’ятайте: лише дотримання вимог правил безпеки життєдіяльності допоможе вам уникнути лиха! Будьте обережними, бережіть своє життя і майно!

Пам’ятайте: лише дотримання вимог правил безпеки життєдіяльності допоможе вам уникнути лиха! Будьте обережними, бережіть своє життя і життя своїх близьких!

Холодногірський РВ у м. Харкові  ГУ ДСНС України у Харківській області

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

Шановні батьки!

Головне управління ДСНС України у Харківській області вкрай стурбоване станом, який склався з травмуванням і загибеллю дітей внаслідок нещасних випадків що змушує звернутися до кожного громадянина країни, особливо до батьків.

Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.

Легковажне поводження малечі з вогнем, газом, електричними приладами, невідомими предметами, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої  біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Холодногірський РВ у м. Харкові  ГУ ДСНС України у Харківській області