Тренувальна евакуація

22 вер. 2020
Проведення заходів безпеки життєдіяльності

22.09.2020 з метою покращення профілактичної роботи з безпеки життєдіяльності та проведення заходів безпеки життєдіяльності було організовано і проведено відпрацювання практичних дій евакуації учасників освітнього процесу на випадок надзвичайної ситуації (виникнення пожежі , актів тероризму).

9.40 год. - початок проведення відпрацювання евакуації. Евакуація проводилась згідно схем, що вивішені на кожному поверсі. Шляхи евакуації з приміщень і коридорів не перехрещувались, використовувались пожежні сходи.

Після отримання сигналу про евакуацію вихователі у найкоротший строк (5хвилин) вивели дітей найбезпечнішими евакуаційними шляхами з будівлі, ретельно перевіривши приміщення, щоб унеможливити перебування дітей у небезпечній зоні.