Проект "Шкільний офіцер"

9 вер. 2020
В рамках дня безпеки життєдіяльності на тему: «Правила дорожнього руху знай – життя та здоров’я зберігай!», відбулася зустріч вихованців та педагогів з представниками патрульної поліції.

Цікаву і змістовну бесіду з дітьми провели представники патрульної поліції.

Вони ж відповіли на численні запитання невгамовних дошкільнят, розказали про свою форму та її оснащення. Як виявилося, діти й самі багато що знають - вони розповідали ази «дорожньої азбуки», відповідали на загадки, розбирали на прикладах прості дорожні ситуації.
Також представники поліції провели змістовну бесіду з педагогами закладу. Вони наголосили на тому, що виховання у юних учасників дорожнього руху правил поведінки на дорозі – одне із завдань ЗДО. А профілактична робота з батьками вихованців дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки. Також звернули увагу на види відповідальності батьків за скоєні правопорушення.