До побачення, дитячий садок!

29 трав. 2015
27 та 28 червня в ДНЗ № 447 діти старшого дошкільного віку прощалися з дитячим садком.

Яскраво прикрашена зала. Випускники у святковому одязі, з квітами. Урочистий момент – слова подяки всім співробітникам закладу, прощальний вальс «До побачення дитячий садок, здрастуй, школа»

Під час свята діти співали  пісні про дитячий садок, про веселих друзів, іграшки, з якими сумно  розставатися,  танцювали, читали віршики, приймали участь у жарті – виставі, виступали як справжні гімнасти.  Кожна дитина – відчувала себе кращою, талановитою.

Батьки танцювали разом з доньками  ( «Тато і донька», «Запроси мене, тато, на вальс», всі присутні на святі були  у захваті.

Педагоги, батьки, малюки бажали наступнім школярам успіхів у навчанні, здоров’я, добра, просили не забувати рідний садок, запрошували в гості.

До побачення рідні діти! У добрий путь!