«Це диво дивне – театр»

3 лют. 2015
3 лютого 2015 року в ДНЗ № 447 відбулася інтерактивна казкова вистава «Як сніговики сонце шукали».

Одне з основних завдань музично-естетичного розвитку дошкільників – сформувати у дітей життєву мистецьку активність як важливу складову особистісної культури кожної дитини, як спрямованість на сприйняття й творення прекрасного в мистецтві та в житті.

Дошкільнята в ДНЗ № 447 дуже полюбляють усі види мистецтва, танцюють, співають, приймають участь у  виставах.  3 лютого 2015 року в ДНЗ № 447 відбулася інтерактивна казкова вистава «Як сніговими сонце шукали». Діти брали участь  у діях вистави. Вони як справжні актори водили ляльок, змінювали голоси, імпровізували. А в кінці весело грали в улюблені ігри за бажанням.