«Україно – рідна мати»

29 січ. 2015

«Україно – рідна мати»

Патріотичне виховання дітей дошкільного віку – вимога сьогодення. З метою активізації та поглиблення знань вихователів  про методичні та нормативні основи патріотичного виховання дошкільнят у сучасних умовах 29 січня 2015 року в ДНЗ № 447 було проведено методичне об’єднання для вихователів молодших груп Ленінського району.

Основними завданнями у роботі педагогів були: оптимізація теоретичних знань щодо методологічних основ патріотичного виховання, закріплення форм роботи з батьками, впровадження патріотичного виховання в систему роботи сучасного дошкільного закладу з дітьми молодшого дошкільного віку.

Під час роботи методичного об’єднання учасники познайомилися з досвідом роботи ДНЗ № 447 з патріотичного виховання, переглянули заняття у вихователя молодшої групи Константинової В.М. на тему: «Знайомство з українською народною іграшкою», свято з патріотичною тематикою (музичний керівник Фролова О.В., вихователь Константинова В.М.),  прийняли участь в колективних формах роботи з метою удосконалення знань, форм роботи з дітьми з патріотичного виховання.

Методичне об’єднання пройшло  в творчої, цікавої, корисної для педагогів атмосфері.