Ростемо спритними, сміливими, сильними

28 січ. 2015
Сьогодні в ДНЗ № 447 свято спорту, усмішок, сили та спритності

«Ростемо сильними, спритними, здоровими»

Базовий компонент дошкільної  освіти, Програми виховання і навчання визначають перед  дошкільними навчальними закладами освіти завдання  – формування всебічно розвиненої особистості. Це означає, що дитина повинна бути фізичне, психічне соціально здоровою.

Дитячий садок № 447 приділяє велику увагу цьому напрямку роботи з дошкільниками.  Заняття з фізичного розвитку дуже подобаються дітям.

Форми роботи різноманітні: заняття з фізичного виховання, розваги, фізкультурні хвилинки, Дні здоров’я, гімнастика після денного сну.

28 січня 2015 року в ДНЗ № 447 відбулося спортивне свято для малюків, під час якого діти  показали себе справжніми спортсменами: сильними, спритними. Вони приймали участь у змаганнях, іграх, спортивних танцях.

Разом з лікарем Айболитом діти запам’ятали основні правила здорового способу життя, правила особистої гігієни.

На святі було весело і цікаво всім!