«Царівна-Жабка»

21 січ. 2015
21 січня 2015 року в ДНЗ № 447 приїхав ляльковий театр. Казкові герої показали дошкільнятам лялькову виставу «Царівна-Жабка».

«Царівна-Жабка»

Казка – це завжди свято, особливо для дошкільнят. 21 січня   2015 року в ДНЗ № 447 приїхав ляльковий театр. Казкові герої  показали  дошкільнятам лялькову виставу «Царівна-Жабка».  Діти вітали доброго веселого Іванку, його кохану наречену Жабку тому, що вони добрі, працьовиті люди. Малята раділи тому, що все закінчилася добре , що зло та хитрощі  інших персонажів («Чахлика Невмирущого, наречених двох інших братів, Баби Яги) покарано, запам’ятали, що треба  завжди допомагати  друзям, з якими трапилася біда.

Після вистави діти довго розповідали батькам про свої думки щодо вчинків казкових героїв.