Оздоровлення

Основні напрямки  оздоровчої роботи в ДНЗ № 447

Одна з головних завдань роботи ДНЗ №447 є збереження та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку, активізація роботи у фізкультурно-оздоровчому напряму,   поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань фізичного розвитку, пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків, вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я.

У дошкільному закладі є музично-спортивна зала, яка оснащена стаціонарним  фізкультурним обладнанням а також фізкультурно-ігровим інвентарем (м’ячі, палиці, обручі, скакалки, кеглі тощо)

Фізкультурно-оздоровча робота  проводиться у закладі систематично  з педагогами, дітьми різних вікових категорій, батьками вихованців, використовуються  різноманітні форми організації дитячої життєдіяльності фізкультурно-оздоровчого, валеологічного, художньо-естетичного спрямування з активним використанням рухів і музики у фізичних вправах, рухливих іграх, естафетах.

У своєї роботі педагоги керуються нормативно - правовими документами з фізичного виховання та оздоровлення дітей; «Положення про дошкільний навчальний заклад», «Про організацію дітей в дошкільних навчальних закладах у літній період», «Базовий компонент дошкільної освіти», «Про організацію роботи в дошкільних навчальних закладах у літній період», державними програмами щодо розвитку, навчання і виховання дітей дошкільного віку : Освітня програма для дітей від двох до семі років «Дитина». Під час проведення гімнастики після денного сну вихователі використовують комплекси «Гімнастики пробудження» М.М.Єфименко (авторська програма «Театр фізичного виховання»)

Науково-методичне забезпечення роботи Школи сприяння здоров’ я здійснює методична служба дошкільного закладу. Головне її завдання = формування фізичного, психічного, соціального здоров’я дітей, організація освітньо-виховного процесу в ДНЗ у світі державних стандартів та надання компетентної професійної допомоги педагогам

У ДНЗ складена чітка спільна робота вихователів, музичних керівників, медичного персоналу, практичного психолога, батьків у напрямку формування   у садку та в родині здорового способу життя. В кабінеті практичного психолога є необхідний матеріал щодо формування психічного здоров’я дітей (література, консультації для батьків, діагностичні картки, ігровий матеріал) .

Медичні працівники приділяють багато уваги всебічному розвитку дітей: ведуться листи здоров’я, системні огляди дітей, проводиться хронометраж фізкультурних занять, загартовуючи заходи, контроль виконання режиму дня

ДНЗ № 447 входить до обласної мережі  шкіл сприяння здоров’я

Школа сприяння здоров’я  навчає педагогів, батьків, дітей здоровому способу життя, формує життєву компетентність. Колектив дошкільного закладу буде й в майбутньому працювати над вдосконаленням роботи у цьому напрямку.