Групи раннього віку

В групах раннього віку  - виховується 67 дітей раннього віку.

Вихователі здійснюють освітню роботу у закладі з дотриманням вимог Базового компонента дошкільної освіти й чинних освітніх програм з урахуванням  психологічних, фізіологічних та індивідуальних особливостей розвитку дітей.

В групових кімнатах створено розвивальне ігрове середовище, яке сприяє розвитку, вихованню і навчанню дітей раннього віку, орієнтуючись на кожну дитину, конкретну особистість. Велика увага приділяється  розвитку сенсорних здібностей дітей у різних видах діяльності.

Заняття тривають 10-12 хвилин. У дітей викликається інтерес до оточуючого, музики, співів, самостійної  діяльності. Діти залучаються до активного наслідування діям дорослого під час ігор – занять та поза за них. В групах раннього віку закладаються основи естетичного виховання.

У вашого улюбленого малюка починається нове життя в І молодшій групі дитячого садку. Шановні батьки, ми підкажемо вам як допомогти дитині пережити перший складний час в дитячому садку? Що повинна уміти дитина перед надходженням в дитячий садок? Настає той момент, коли ви розлучаєтеся з крихіткою на деякий час, попередньо домовившись з малюком про час вашого приходу. Поступово число та час ваших поїздок має збільшуватися
Перебуваючи в закладі необхідно для адаптації малюку кількість днів, а можливо, і місяців, дитина поступово починає відчувати себе впевнено в середовищі однолітків, знайомиться з необхідними правилами колективної етики та успішно, із задоволенням починає їх виконувати. Поступово роль мами відходить на другий план, адже батьки доклали максимум зусиль для зміцнення авторитету вихователя. День від дня ви все менше звертаєтеся до дитини, віддаючи «кермо влади» новому наставнику дитини - його першому вчителю. У той же час міцніє впевненість малюка у своїх силах, він починає відчувати себе більш організованим, відповідальним, самостійним.

І Молодша група дитячого садочку. Що повинна уміти дитина, що починає відвідувати дитячий садок.

До моменту вступу до І молодшої групи «на повний день», малюк повинен адаптуватися до нових для себе правил колективного виховання та навчання, тобто:

■ брати участь у колективних іграх, пропонованих вихователем;

■ самостійно ініціювати знайомство, ігри з дітьми;

■ виконувати інструкції вихователя;

■ успішно оволодівати новими знаннями в умовах колективного навчання;

■ удосконалити навички самообслуговування;

■ звикнути до режимних та іншим установок, чинних у колективі дитячого освітнього закладу.

Постарайтеся, щоб зміни, які відбудуться в житті дитини з моменту вступу в дитячий садочок, не зруйнували ваші теплі взаємини. Тоді становлення самостійності в особистості дитини пройде у комфортних для його психіки умовах.