6 бер. 2024

Консультація практичного психолога на тему: «Як батькам будувати міцні та довірливі стосунки»

Завдання для дорослих - допомогти дитині та підтримати її в таких непростих починаннях.
1 бер. 2024

Як підтримувати ментальне здоров'я в умовах постійних викликів і стресу

Практичним психологом проведена просвітницька робота з учасниками освітнього процесу
27 лют. 2024

Вправи для зняття стресу та емоційної напруги

Практичний психолог ознайомила учасників освітнього процесу з вправами: "Черепашка". "Пір'їна/статуя", "Квітка та свічка", "Лимон".
19 лют. 2024

Вітаємо вас зі святом!

День Державного герба України
15 лют. 2024

Участь у конкурсі. Вітаємо Короткоручко Дарью з перемогою!

"Різдвяна мрія " Команда "Алаба"
14 лют. 2024

Консультація практичного психолога на тему: «Пісочна терапія з дітьми в умовах інклюзивної освіти»

Одним із методів, за допомогою якого можна навчити дітей взаємодіяти з однолітками, є метод пісочної терапії. Він дозволяє задовольнити базові потреби дитини та зняти напругу, отримати певний досвід взаємодії з іншими, у чомусь несхожими дітьми, та прийняти один одного.
13 лют. 2024

"Природничо-екологічна освіта дошкільників: сучасні підходи".

У ЗДО успішно проведений інтерактивний семінар-практикум он-лайн
3 лют. 2024

Чарівний світ дитинства!

В меторосадочку на станції метро "Університет" практичний психолог провела з дітьми старшого дошкільного віку розвивальні вправи та ігри.
2 лют. 2024

Онлайн-консультація для батьків

Консультація практичного психолога в умовах воєнного стану "Чим зайняти і заспокоїти дитину під час повітряної тривоги, під час перебування у сховищі"
30 січ. 2024

«Передай спортивну естафету»

У січні 2024 року проводився спортивний челендж.