Колективний перегляд заняття дітей старшої групи № 5

12 груд. 2018
«МАЛЕНЬКИМ УКРАЇНЦЯМ ПРО ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ ТА ОБЕРЕГИ»

Програмові завдання:

• дати дітям знання про державні символи України: прапор, герб та ознайомити з державним гімном;
  • учити дітей чути красу рідної мови на прикладі українських народних прислів’їв та приказок, віршів, пісень;
  • розвивати інтерес до України, бажання спілкуватися рідною мовою;
  • закріпити знання дітей про народні символи: калина, соловей, рушник, віночок;
  • виховувати любов до рідного краю, шанобливе ставлення до національних та державних символів, повагу до українського народу, гордість за красу і велич нашої Батьківщини.

Словник: держава, Україна, незалежність, символи, прапор, герб, гімн.

Попередня робота: знайомство з картою України, заучування віршів, прислів’їв до теми.

Обладнання: карта України, прапор, герб, гімн, загадки, вірші, прислів’я, легенда, дидактична вправа «Додай слівце», віночок до народної гри «Подоляночка».