Заняття з дітьми 4-го року життя

15 лист. 2018
на тему «Дорога і діти»

В групі № 4 ( діти 4-го року життя) – вихователем Мастіхіною Н.С.  було проведено заняття на тему «Дорога і діти», з метою розширити знання дітей про вулицю та дорогу; вчити дітей розрізняти дорожні знаки, уважно слухати дорослого та свого товариша, відповідати на запитання; в іграх діяти відповідно правил, за сигналом. Закріпити знання дітей про значення світлофора, правила дорожнього руху. Розвивати навички зв’язного мовлення, увагу. Виховувати в дітей почуття відповідальності,бережливе ставлення до свого життя ;  проведення  дидактичної гри «Підбери вантаж до машини», «Транспорт», «Який  транспорт необхідний?»,з метою закріплення правил поведінки на дорозі; сюжетно - рольової гри  «Водії та пішоходи»; створення ігрових та проблемних ситуацій  «Ми їдемо в автобусі», читання загадок про транспорт, вірш К.Перелісної «В автобусі»; бесіди з дітьми «Про тисячу бід, або про те де гратися не слід», «Світлофор – наш друг», «Як безпечно перейти дорогу»; бесіди та консультації з батьками «Травматизм дитини»» «Обережно, дорога!»;Педагоги всіх вікових груп оформили куточки «Безпека дорожнього руху»,виставку дитячих  малюнків на тему «Дотримуйся правил дорожнього руху», поповнили папки  – пересувки  по тематиці тижня безпеки дорожнього руху «Безпека на дорозі - безпека життя ».Педагогами  молодшого,  середнього та старшого дошкільного віку було організовано перевірку знань, умінь та навичок дітей з основ безпеки дорожнього руху . Результатом засвоєння дітьми  запропонованого матеріалу є чіткі знання та навички дітей з  безпеки дорожнього руху.