Вітаємо працівників ЗДО!

27 вер. 2018
Всеукраїнський день дошкілля

Вітаємо всіх ВАС, хто щоденно віддає тепло своїх сердець дітям, з професійним святом !
Від вашої мудрості, терпіння, уваги залежить благополучне дитинство і подальша доля кожного вихованця.
Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті. В цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я. З вашою допомогою маленькі великобурлучани пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.
Впевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для малюків у дитячому садку в день радості і щастя!
Бажаємо вам нових творчих успіхів, міцного здоров’я, добробуту і достатку!

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. Працівники дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього.