Перший випускний

31 трав. 2018
«Прощавай, садок дитячий!»

30-31 травня 2018 року у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок)  № 447 відбулося незабутнє свято – перший випускний «Прощавай, садок дитячий!».

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті.

Вісімдесят дошкільників з своїми мріями і уподобаннями, які вміють читати і рахувати, співати і танцювати, дружити і допомагати залишили стіни рідного садочка. Діти подарували батькам, працівникам садочка, гостям святковий настрій. Випускників вітали адміністрація дошкільного закладу, молодші вихованці,батьки, гості. Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишаться у наших випускників на все життя!