Розвага для дітей та батьків

12 квіт. 2018
В усіх вікових групах проводиться розвага «Весна – красна». Всі педагоги і діти старанно готувалися до свят і прагнули зробити їх незабутніми для всіх присутніх у залі.

Святково прикрашений музичний зал, власноруч виготовлені подарунки, задоволені посмішки малюків та сльози щастя на маминих очах. Ось таким був кожен святковий ранок у нашому дошкільному закладі. Свято у кожній групі було різним, своїм, особливим, унікальним, неповторним. У кожної групи були власні музичні номери та хореографічні композиції. Проте всі їх об’єднувала глядацька аудиторія: вдячна, щаслива, задоволена. Святкові ранки готували та проводили вихователі груп. Разом з ними дбали про те, щоб свято в кожній групі було особливим – музичні   керівники ДНЗ, Фролова О.В.,Благодетелєва І.А.