Семінар-практикум для вихователів природно-екологічного напрямку

27 черв. 2018
Тема: "Екологічне виховання дошкільнят та сучасні інноваційні технології"

"Чим більше дитина зробила, пізнаючи..., тим більше вона хоче знати, тим глибше переживає жадобу знань, цікавість” В.Сухомлинський.

Дошкільний вік дитини найбільш сприятливий для формування екологічної культури, що обумовлено  особливостями цього періоду життя.  Cаме в цьому віці екологічна освіта має бути спрямована в майбутнє, спиратися на ідеї гармонії природи та людини, стійкого розвитку біосфери. Повсякденне формування інтересу дітей до природничих знань сприяє розвитку мислення, формує правильні уявлення про природу, здатність  робити висновки, регулює екологічну поведінку дитини.

Вихователі переглянули заняття з елементами навчально-ігрової діяльність (екологічне виховання) в середній та старшій групі.  Підсумовуючи  семінар, педагоги дійшли до висновку, що реалізацію завдань природно-екологічного напрямку треба починати з себе,  а головне в роботі з дітьми-  це виховання культури поведінки, відповідальності за власні вчинки, включення у спільну з дорослими екологічно спрямовану діяльність.