Лялькова вистава для дошкільнят

6 вер. 2016
Лялькова вистава - це театральне дійство, в якому фізичну складову виконують ляльки, якими керують і за яких говорять актори-ляльководи.

Дуже важливо водити дітей в театр, оскільки він має велике виховне значення. Але багато малюків бояться казкових героїв, коли їх грають актори-люди на сцені. При цьому вони не лякаються акторів-ляльок, так як вони невеликі і схожі на іграшки, якими малюки люблять грати. Тому найкращим варіантом будуть лялькові вистави для дітей.

Вистави за участю ляльок дарують малюкам гарний настрій і багато вражень, розвивають їх здібності, виховують їх емоційність. Діти бачать взаємини між героями, які показують їм, якими потрібно і не потрібно бути. Персонажі являють собою приклади доброти, любові до близьких і до Батьківщини, справжньої дружби, працьовитості, прагнення до виконання мрії ...